Lauren Sanchez omráči fotografie sprievodných bikín z osemdesiatych rokov

Priateľka Jeffa Bezosa Lauren Sanchezová vyzerá ako miliarda dolárov na týchto novo objavených fotografiách sprievodov od jej mladistvých.

Bývalá spravodajská kotva (teraz 49) súťažila v súťaži krásy krásy Miss Hawaiian Tropic na konci 80. rokov v jej rodnom meste Albuquerque v Novom Mexiku, bývalej organizátorke súťaže plaviek.

„Fotografie boli urobené v roku 1988 alebo 1989,“ uviedol organizátor, ktorý nechcel byť menovaný.

Zdroj uviedol, že Sanchez, ktorého romantika s najbohatším človekom na svete bola odhalená začiatkom tohto roka, mal v tom čase okolo 18 alebo 19 rokov.

„Vyhrala miestnu súťaž, a preto na tejto fotografii stojí uprostred. Pamätám si, že je naozaj milá. Veľmi zdvorilý, “uviedol zdroj.

„Bola to veľmi základná súťaž krásy. Všetci nosili plavky od konkrétnej spoločnosti a práve kráčali po pódiu, “uviedol organizátor. „Nemuseli vôbec spievať ani odpovedať na otázky, v súťaži nebol žiaden talent. Bola tam porota zložená zo štyroch alebo piatich sudcov ... Rozhodnutia sudcov sa mohli ovplyvniť tým, aké veľké je zdravie dievčat, ale samotné publikum nehlasovalo o súťažiacich. “

Zdroj uviedol, že Sanchez vystúpil na pódiu na mieste zvanom Club Rio, pred publikom asi 200-400 ľudí.

josh elliott svadba

„Začalo sa to s asi 30 dievčatami a v priebehu mesiaca sa znížilo na 10 dievčat, potom ich zobrali na päť a potom na víťaza.

„Súťaž prebiehala každý týždeň približne jeden mesiac,“ uviedol zdroj.

Sanchez vyhodila svojho hollywoodskeho super agenta Patricka Whitesella za Bezos - a Bezos sa oddelil od svojej manželky 25-ročnej MacKenzie - začiatkom tohto roka po tom, ako sa ich aféra odhalila v exkluzíve Page Six.

Od tej doby sa Amazon honcho a Sanchez stali príslušenstvom na stránkach s klebety, nakupujú spolu v Key West, zúčastňujú sa Broadway show a žijú na jachte Davida Geffena.

Osobné bohatstvo spoločnosti Whitesell dosahuje asi 440 miliónov dolárov, zatiaľ čo podľa spoločnosti Bezb má podľa odhadov Forbes hodnotu 137 miliárd dolárov.